Kalite Politikamız

Kendi üretim alanımızda kalitede öncü olabilmemiz için; pazardaki rekabet ve fiyat konusundaki güvenilirliğimizle birlikte, müşterilerin ürün kalitesi konusundaki taleplerine uygun üretim yapmayı taahhüt etmekteyiz. Bu bizim genel kalite politikamızdır. Bu hedefi gerçekleştirmek, müşterilerin kalite taleplerini karşılamak ve üretim kalitesinden emin olmak gerekir. Bu üretimin her adımında temel prensibimiz olacaktır. TERMAL' ın KALİTEYE bakış açısına uygun olarak, müşterilerin ürün ve servis konusundaki taleplerini karşılamak için her adımda kalite güvence sistemi uygulanmaktadır.

Termal Kalite Anlayışı:

Termal Şirketler Grubu'nun zengin sanayi geçmişi, bu yeni faaliyet alanında da büyük hedeflerle işe koyulmasını gerektiriyordu. Dünya standartlarında üretim yapmak ve yurt içi ve dışında lider markalar arasında yerini alabilmek şekilde özetlenebilecek hedefleri gerçekleştirmek için, dünyanın belli başlı firmalarında mevcut yüksek teknoloji ile deneyimli, kaliteli insan kaynakları kullanılmaktadır. 391 kişilik Termal Seramik ailesi ortak hedefler doğrultusunda tüketiciye kaliteli ürünler sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Sınırsız müşteri tatmini felsefesi ile çalışan firma için müşteri beklentileri ve ihtiyaçları birinci derecede önemli. Çevreye saygılı olan Termal Seramik, üretime geçmesinden kısa bir süre sonra da arıtma tesisini tamamlayarak devreye almıştır. Atık sularını da arıtarak proseste kullanmaktadır ve atık kuru maddeler de hammadde olarak değerlendirilmektedir.

Kalite Politikamız